Program pirátského centra Picolo na únor 2020

21. 01. 2020
Program pirátského centra Picolo na únor 2020

Přinášíme pravidelný přehled akcí konaných v pirátském centru Picolo v Olomouci, na ulici 8. května 5, v měsíci únoru 2020.

 • Schůze krajského sdružení Piráti
  Úterý 4. února 2020 od 18:00 hodin

 • Jak se žije na Altaji?
  PhDr. Daniel Dědovský, PhD.
  Středa 5. února 2020 od 17:30 hodin
  Přednáška pojednává o prolínání ruských a altajských kulturních prvků na příkladu vývoje lidové architektury ve 20. století, způsobu obživy a systému víry. Probereme osudy altajského šamanismu v sovětských dobách i v současnosti, povíme si o funkci tradičního obydlí, zaměříme se na problematiku horského salašnictví a v neposlední řadě se budeme věnovat i otázkám tradiční altajské medicíny.

 • Jak správně pečovat o své zuby?
  Jitka Majerová
  Úterý 18. února 2020 od 18:00 hodin
  Stačí mi kartáček? Jak ho využít co nejefektivněji? Ústní voda v hlavní roli. Jaké pomůcky jsou jen doplňkem naší koupelny a zároveň zbytečně utracené peníze? Mýty a fakta. Čistím jak můžu, ale stejně mi zubař našel kazy. Co s parodontózou, když ji mají i rodiče nebo prarodiče? Používat pastu s fluoridy nebo bez? DIY zubní pasta s jedlou sodou a kokosovým olejem, nebo radši drogérková klasika s popiskem whitening, pokud chceme dosáhnout zářivého úsměvu? To vše a ještě víc 18. 2. v 18 hodin v Picolu. Na čištěnou!

 • Schůze místního sdružení Olomouc Piráti
  Středa 19. února 2020 od 18:00 hodin

 • Páteční deskovky v Picolu
  Pátek 21. února 2020 od 18:30 hodin
  Tradiční páteční deskohraní s Karlem Zendulkou. K zapůjčení budou deskové hry všeho druhu – a to jak jednoduché, tak náročnější pro ty, kteří se nebojí u hry strávit delší dobu. Všechny pravidla Vám budou vysvětlena. Nemusíte se bát.

 • Veřejná schůze Pirátů Olomouc
  František Kopřiva Středa 26. února 2020 od 18:00 hodin
  O své cestě do politiky bude vyprávět nejmladší pirátský poslanec František Kopřiva (24). Jako místopředseda výboru pro evropské záležitosti a delegát do PACE zná nejen rozdíl mezi Evropskou radou a Radou Evropy, ale snaží se také zvyšovat povědomí o Evropské unii a o aktuálních tématech diskutovat racionálně. František je také jedním z předkladatelů zákona umožňujícího manželství pro stejnopohlavní páry. Prostor bude pro dotazy na libovolná témata.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....