Prostějovské Palermo?

22. 03. 2019
Prostějovské Palermo?

Prostějov, 22. 3. 2019 - V minulém týdnu došlo v Prostějově k nepříjemné události. Byl poškozen automobil opoziční zastupitelky Ing. Hany Naiclerové (Změna Pro Prostějov).

Paní zastupitelka si dává onen vandalský čin do souvislosti se svou činností opozičního politika. Má pochybnosti o náhodnosti tohoto činu a nepřímo jej spojila se svou aktivitou opoziční političky.

Potud je vše zcela pochopitelné, koneckonců, není běžné ničení vozidel v takovém rozsahu, jako se to stalo v tomto případě.

Pozoruhodná je ale reakce vedení města. Respektive náměstka Mgr. Jiřího Pospíšila za hnutí „Pévéčko“,který se k této věci vyjádřil na oficiálním webu města prostejov.eu. Namísto toho, aby požadoval co nejrychlejší vyšetření celé kauzy, začal vyhrožovat právními kroky proti paní zastupitelce.

Ač nebyl obviněn, ač nepadlo žádné konstatování toho, kdo je zodpovědný za onen vandalský čin, pan Pospíšil se rozhodl reagovat vyhrůžkou.

Už jsme si v Prostějově zvykli na místní bulvární plátek, který se někdy slovníkem blíží Rudému právu. Je možné, že jeho dehonestující články, informující o opozičních zastupitelích, mohly vést k onomu vandalskému činu. Je však předčasné odhadovat, zda poškození automobilu bylo motivováno politikou. Pachatele a jeho motivy, nechť vyšetří policie.

A pana náměstka vyzýváme k tomu, aby pro příště byl poněkud zdrženlivější při investicích do právních služeb města.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....