Ing. Vlastimil Bednařík

Ing. Vlastimil Bednařík (* 10. 9. 1959) je členem Pirátů od března 2018. Narodil se v Olomouci, kde stále žije. Rozvedený, 3 děti.

Vyučen provozním chemikem. Po absolvování VŠCHT pracoval jako směnový mistr a technolog výroby v n.p. Farmakon Olomouc. Po roce 1987 prošel různými zaměstnáními jako uklízeč, lesní dělník, externí učitel odborných předmětů, asistent ředitele, hlavní technolog výroby H.I.S., obchodní ředitel.

Od roku 1994 je zaměstnán v Puncovním úřadu, kde řídil olomouckou expozituru. Po jejím unáhleném zrušení je od roku 2012 jmenován do funkce ředitele odboru Morava se sídlem v Brně.

V roce 2013 byl Krajským soudem v Ostravě jmenován znalcem v oboru drahé kovy a kameny se specializací, kterou ke dnešnímu dni mají pouze dva znalci v ČR.

Je členem Mensy ČR, v olomoucké skupině pracuje jako „vítač“ nových členů. Je členem házenkářského oddílu SK Droždín. Koníčky jsou literatura, hudba, sport.

V současnosti se raduje z vnoučat, baví se ježděním na kole a přípravou materiálů k pozměňovacímu návrhu pro druhé čtení projednávaných změn služebního zákona (parlamentní tisk 132).

V budoucnu chce pomoci Pirátům v komunální politice a z kategorie „příležitostný“ horolezec se opět vrátit k pravidelnému lezení ve Vysokých Tatrách.

Navrhni úpravu