Tomáš Vlazlo

Tomáš Vlazlo (* 23.9.1975) v současnosti 1. místostarosta města Jeseník, člen představenstva Vodovody a kanalizace Jesenicka a.s., člen pracovní skupiny „Koordinace a spolupráce“ Smart Region Olomoucký kraj, člen komise pro kulturu a cestovní ruch SMO ČR. V minulosti spolumajitel firmy zabývající se obchodem s kávovary, kávou a čajem a také novinář, marketingový specialista nebo pořadatel kulturních akcí.

Absolvent Gymnázia Jeseník, odborně vzdělán jako personální manažer, nedostudována sociologie/ andragogika a žurnalistika na UP Olomouc.

Své působení na jesenické radnici chápe jako příležitost zefektivnit práci města, rozvinout participaci občanů a především vytvořit z Jeseníku město příležitostí. Zajímá se o technologie – ve spolupráci s jesenickým start upem Oscar senior vytvořil nový způsob provozování senior taxi, je iniciátorem účasti města v projektu 5G pro 5 měst. V oblasti participace se podařilo zrealizovat 1. ročník participativního rozpočtu www.tvorimejesenik.cz

Zajímá se o životní prostředí, urbanismus, zachování a rozvoj historického dědictví Jesenicka. Podporuje místní komunitní a kulturní projekty.

Navrhni úpravu