V Přerově proběhl hudební festival VyOsení

16. 08. 2021
V Přerově proběhl hudební festival VyOsení

V sobotu 14. srpna proběhl v areálu BaseCampu v Přerově další z ročníků hudebního festivalu VyOsení pořádaný Piráty a Starosty Olomouckého kraje. Akce se zúčastnilo několik kapel a DJ, kteří obstarali multižánrový hudební program festivalu.

Hlavními hvězdami festivalu byla skupina Třetí Dáma. Mezi další vystupující se zařadili skupiny The Inversion a Cirkus Láskohrad. Hudební produkci zakončil přerovský DJ Jungling Jay. „VyOsení je hudební festival svobodné hudby, který se zaměřuje proti poplatkům ochranného svazu autorského – OSA. OSA nechápe, jak může vystupovat někdo jen tak, pro radost druhých, proto chceme dokázat, že to opravdu jde a s velkou podporou,“ říká pořadatel kulturních akcí Jaromír Horký.

Letošní festival byl již čtvrtým ročníkem. Samotný festival přímo navazuje také na již několik předešlých ročníků, jež proběhly v Brodku u Přerova. „Jsem rád, že se nám znovu podařilo uskutečnit festival VyOsení. Tento rok navíc vyšlo příznivé počasí a skupiny byly opravdu skvělé. Vysoká účast značí, že se tato akce v Přerově těší velké oblibě a my rozhodně plánujeme pořádat další ročníky,“ uvádí spolupořadatel festivalu Vojtěch Nezval.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Mikuláš Ferjenčík navštívil Olomoucký kraj
03.09.2021

Mikuláš Ferjenčík navštívil Olomoucký kraj

Mikuláš Ferjenčík ve středu 1. září navštívil Olomoucký kraj a společně s dalšími kandidáty z tohoto kraje se zúčastnili prohlídky Přerovských strojíren, domu pro seniory v Pavlovicích u Přerova nebo například akce Živá ulice, kterou...

Vít Rakušan navštívil Prostějov a Olomouc
25.08.2021

Vít Rakušan navštívil Prostějov a Olomouc

V úterý 24. srpna navštívil předseda STAN Vít Rakušan Olomoucký kraj. Vydal se společně s hejtmanem Olomouckého kraje Josefem Suchánkem lídrem Tomášem Müllerem a dalšími kandidáty nejprve do Prostějova a poté do Olomouce.

  Piráti a Starostové
 

CHCI VĚDĚT VÍCE