V Přerově proběhl hudební festival VyOsení

16. 08. 2021
V Přerově proběhl hudební festival VyOsení

V sobotu 14. srpna proběhl v areálu BaseCampu v Přerově další z ročníků hudebního festivalu VyOsení pořádaný Piráty a Starosty Olomouckého kraje. Akce se zúčastnilo několik kapel a DJ, kteří obstarali multižánrový hudební program festivalu.

Hlavními hvězdami festivalu byla skupina Třetí Dáma. Mezi další vystupující se zařadili skupiny The Inversion a Cirkus Láskohrad. Hudební produkci zakončil přerovský DJ Jungling Jay. „VyOsení je hudební festival svobodné hudby, který se zaměřuje proti poplatkům ochranného svazu autorského – OSA. OSA nechápe, jak může vystupovat někdo jen tak, pro radost druhých, proto chceme dokázat, že to opravdu jde a s velkou podporou,“ říká pořadatel kulturních akcí Jaromír Horký.

Letošní festival byl již čtvrtým ročníkem. Samotný festival přímo navazuje také na již několik předešlých ročníků, jež proběhly v Brodku u Přerova. „Jsem rád, že se nám znovu podařilo uskutečnit festival VyOsení. Tento rok navíc vyšlo příznivé počasí a skupiny byly opravdu skvělé. Vysoká účast značí, že se tato akce v Přerově těší velké oblibě a my rozhodně plánujeme pořádat další ročníky,“ uvádí spolupořadatel festivalu Vojtěch Nezval.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....