V Přerově bude vytvořena pracovní skupina na revitalizaci domu TGM č. 8 na náměstí

09. 06. 2021
V Přerově bude vytvořena pracovní skupina na revitalizaci domu TGM č. 8 na náměstí

Na zastupitelstvu města Přerova se podařilo zastupiteli Pavlu Ondrůjovi ze zastupitelského klubu Společně pro Přerov a Pirátů prosadit vytvoření pracovní skupiny na revitalizaci domu TGM č. 8 na náměstí.

Budova ležící na náměstí je již po dlouhou dobu ve špatném a zchátralém stavu. Při hlasování návrh na založení skupiny podpořilo 24 zastupitelů.
„Jsem rád, že se nám podařilo prosadit založení pracovní skupiny, která se bude zabývat řešením či revitalizací této zchátralé budovy. Objekt, který je v majetku města Přerova, je již delší dobu nevyužíván, bohužel tomu odpovídá také její technický stav, který je potřeba začít řešit. Potenciál tato budova rozhodně má a doufám, že se nám podaří ji co nejrychleji opravit,” uvádí zastupitel města Přerova Pavel Ondrůj.

Členy pracovní skupiny by navrhli předsedové zastupitelských klubů do konce června 2021.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....