Report z Pirátské Tvrze

16. 12. 2021
Report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů,

podzim se nám přehoupl do zimního hávu a k chladnějšímu počasí se opět přidala i komplikovanější situace ohledně Covid-19 a proto bychom Vás všechny chtěli podpořit v této nelehké době a poprosit obecně o trpělivost v boji s touto nemocí.

Abychom zmínili i optimističtější věci, nastal nám adventní čas a právě v těchto chvílích si každý ve svých domácnostech připomínáme zapalováním svíček na adventních věncích symboly jenž nesou. Těmi jsou 1. naděje, 2. mír, 3. přátelství a 4. láska. Završením této sváteční doby bude jistě radost v očích dětí, rodinných příslušníků, či přátel z rozbalování dárečků pod stromečkem.

V říjnu proběhly volby do poslanecké sněmovny pro koalici Pirátů a Starostů s úspěchem, který se dá tak trochu označit za rozpačitý, ale o to víc motivující do další práce. Taktéž jsme bohatší o spoustu zkušeností, které se dozajista budou hodit. Pirátská Tvrz oslavila v prosinci 8. výročí od svého založení. Kromě toho že se přirozeně rozrůstáme do okolních obcí máme v letošním roce své první dva hostující členy a to z Brna a Chrudimi. Ostatně dveře jsou u nás otevřeny všem lidem, jenž chtějí přiložit ruku k dílu, zapojit se do činností a mají zájem spolupracovat. S přihlédnutím třeba i k tomu, že v roce 2022 se budou konat komunální volby a v prvních měsících nového roku proběhnou primární volby a spolutvorba programu. Mimo to se budeme snažit opět uspořádat naše tradiční akce jako je VyOsení, Kytary in Majetín a další nejen sportovní a kulturní činnosti. Pokud to nastalá situace bude dovolovat, třeba se podaří zorganizovat už dvakrát odloženou akci Vítání jara aktivním způsobem. Všechny naše aktivity se vždy dozvíte na našem facebooku Pirátská Tvrz nebo na webu.

Děkujeme za přízeň a v neposlední řadě bychom rádi všem popřáli veselé Vánoce a šťastný nový rok plný pohody a úspěchů.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....