Pomozte Pirátům na jejich plavbě

10. prosince 2019
Pomozte Pirátům na jejich plavbě

Demokracie zažívá těžké časy. Aby mohla uspět, nepotřebuje spasitele a lhostejnou veřejnost, ale především občany, kteří se zajímají a účastní politiky. Zapojte se i vy! Pokud chcete přímo ovlivňovat politiku Pirátů, můžete se stát příznivcem nebo členem. Pokud nemáte čas nebo chuť, můžete nás podpořit alespoň finančně. S každou stokorunou, kterou nám pošlete, naložíme hospodárně jako nikdo jiný. A navíc nám pomůžete porazit holding v krajských volbách. Nadělte si dobrý pocit a přispějte proti načerpaným dotačním miliardám pár poctivými stokorunami. Svoboda se nedá koupit, ale udržet ji něco stojí. Děkujeme! Vaši Piráti.

Jak přispět:

Nejlepším způsobem darování je převod přímo na transparentní účet. Veškeré platby převodem je dle zákona nutné zasílat na zvláštní účet Pirátů č. 2100048174/2010 (Fio banka), registrovaný u ÚDHPSH, se specifickým symbolem 110300.

Pokud jste fyzická osoba nepodnikatel prosíme vás o uvedení jména, příjmení, data narození a obce trvalého bydliště. Pakliže jste podnikatel či právnická osoba uveďte název firmy nebo IČO. POZOR! Při neuvedení těchto údajů jsme povinni váš dar převést státu!

Dar přesahující 1000 Kč můžeme přijmout pouze na základě písemné darovací smlouvy. V takovém případě, prosím, zašlete vaše údaje na viktor.tichak@pirati.cz a my vám nejprve pošleme návrh darovací smlouvy.

Více informací o tom jak s námi můžete spolupracovat najdete na webových stránkách https://nalodeni.pirati.cz/

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti jdou do krajských voleb s podporou ProOlomouc, Společně pro Přerov, Naše Litovelsko a regionálních osobností

Piráti jdou do krajských voleb s podporou ProOlomouc, Společně pro Přerov, Naše Litovelsko a regionálních osobností

Olomouc, 18.4.2024 - Česká pirátská strana půjde do podzimních krajských voleb v koalici s hnutím ProOlomouc, Společně pro Přerov a Naše Litovelsko. Oznámili to na čtvrteční tiskové konferenci v Olomouci. Společným cílem je boj proti korupci, transparentnost a poskytování kvalitních krajských služeb občanům.

Hledáme stážisty pro senátní a krajské volby v Olomouckém kraji

Hledáme stážisty pro senátní a krajské volby v Olomouckém kraji

Nabízíme nestereotypní stáž v politickém marketingu pro Českou Pirátskou stranu v Olomouckém kraji. Hledáme nadšence, kteří jsou kreativní, mají zájem o PR a sociální sítě a jsou ochotni se učit novým věcem. Nabízíme praxi v dynamickém politickém prostředí, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova. Stáž je neplacená, s flexibilní dobou trvání. Pokud chceš získat zkušenosti v politickém marketingu, pošli nám své CV a motivační dopis.

Zemědělce je třeba vyslechnout

Zemědělce je třeba vyslechnout

Olomouc, 23. 2. 2024 - Českem rezonuje protest zemědělců, který v pondělí odstartovaly traktory v Praze. Mnozí zemědělci i zemědělské organizace na začátku týdne mluvili o tom, že jim byla demonstrace ukradena různými pseudo-vlasteneckými proudy a velká část z nich se tak od protestu distancovala. Včera (22. 2.) to však bylo jiné. Čtvrteční akci zaštítila Agrární komora, a tak se dá mluvit o skutečném zemědělském protestu s reálnými důvody i požadavky.