Piráti z Olomouckého kraje mají nové předsednictvo

3. února 2016
Piráti z Olomouckého kraje mají nové předsednictvo

Členové České pirátské strany v Olomouckém kraji si na svém internetovém fóru zvolili nové tříčlenné předsednictvo. To předešlé rezignovalo po dvou letech svého působení, neboť tak je to u Pirátů zvykem, že si jednou za čas volení funkcionáři ověří, zda mají stále podporu.

Staronovým předsedou se tak stal znovu Ing. et Ing. Martin Šmída, který olomoucké Piráty vedl právě předchozí dva roky. 1. místopředsedou byl zvolen Mgr. Jakub Burget, ještě nedávno člen republikového výboru Pirátů a 2. místopředsedou Bc. Vojtěch Pikal, který je zároveň i 1. místopředsedou celé České Pirátské strany. Ten však kandiduje i na místo vedoucího administrativního odboru Pirátů v Olomouckém kraji a protože Piráti odmítají kumulaci, či souběh funkcí stejné úrovně, při případném zvolení i na tuto pozici by musel post v předsednictvu opustit. 1. náhradníkem vzešlým z volby je pak Martin Švadlenka, který na této pozici byl i v předcházejícím předsednictvu.

Nové předsednictvo čeká letos, krom jiného, především realizace kampaně do krajských voleb, které proběhnou na podzim. Přejme tedy nově zvolenému předsednictvu, ať se mu práce daří!

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti jdou do krajských voleb s podporou ProOlomouc, Společně pro Přerov, Naše Litovelsko a regionálních osobností

Piráti jdou do krajských voleb s podporou ProOlomouc, Společně pro Přerov, Naše Litovelsko a regionálních osobností

Olomouc, 18.4.2024 - Česká pirátská strana půjde do podzimních krajských voleb v koalici s hnutím ProOlomouc, Společně pro Přerov a Naše Litovelsko. Oznámili to na čtvrteční tiskové konferenci v Olomouci. Společným cílem je boj proti korupci, transparentnost a poskytování kvalitních krajských služeb občanům.

Hledáme stážisty pro senátní a krajské volby v Olomouckém kraji

Hledáme stážisty pro senátní a krajské volby v Olomouckém kraji

Nabízíme nestereotypní stáž v politickém marketingu pro Českou Pirátskou stranu v Olomouckém kraji. Hledáme nadšence, kteří jsou kreativní, mají zájem o PR a sociální sítě a jsou ochotni se učit novým věcem. Nabízíme praxi v dynamickém politickém prostředí, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova. Stáž je neplacená, s flexibilní dobou trvání. Pokud chceš získat zkušenosti v politickém marketingu, pošli nám své CV a motivační dopis.

Zemědělce je třeba vyslechnout

Zemědělce je třeba vyslechnout

Olomouc, 23. 2. 2024 - Českem rezonuje protest zemědělců, který v pondělí odstartovaly traktory v Praze. Mnozí zemědělci i zemědělské organizace na začátku týdne mluvili o tom, že jim byla demonstrace ukradena různými pseudo-vlasteneckými proudy a velká část z nich se tak od protestu distancovala. Včera (22. 2.) to však bylo jiné. Čtvrteční akci zaštítila Agrární komora, a tak se dá mluvit o skutečném zemědělském protestu s reálnými důvody i požadavky.