Místní sdružení v Přerově si zvolilo nové předsednictvo

09. 11. 2020
Místní sdružení v Přerově si zvolilo nové předsednictvo

Přerov, 7. listopadu 2020 – Přerovské místní sdružení si zvolilo nové předsednictvo. Předsedou se stal krajský zastupitel David Hošek. Prvním místopředsedou by zvolen Vojtěch Nezval a druhým místopředsedou Vlastimil Špajs. Hlavním cílem nového předsednictva bude rozšířit řady členů, s výhledem ke komunálním volbám v roce 2022.

V Přerově již tradičně po volbách rezignovalo předsednictvo místního sdružení a proběhla volba, která obsadila jak nového předsedu, tak oba místopředsedy novým složením. Předsedou se po rezignaci Jaromíra Horkého, stal nový krajský zastupitel David Hošek. Ten si dal za cíl vytvořit schopný a početný tým lidí, kteří budou připraveni na nadcházející komunální volby. „Mým cílem je vytvořit tým lidí, který bude připravený na komunální volby, ne jenom kandidáty, ale i odborníky v pozadí,“ tvrdí David Hošek. Piráti jsou v Přerově momentálně v opozici v koalici s uskupením Společně pro Přerov. „S aktuální koalicí nemáme problém, ale bych byl rád, kdybychom byli schopní kandidovat sami a mít lidi, kterým můžeme věřit v kandidatuře na primátora a náměstky,“ doplňuje nový předseda místního sdružení David Hošek.

S vyjádřením Davida Hoška o samostatné kandidatuře souhlasí i nově zvolení místopředsedové Vojtěch Nezval a Vlastimil Špajs. Oba se shodují v tom, že by Piráti již mohli v příštích komunálních volbách kandidovat bez koalice Společně pro Přerov. Také vyjadřují podporu s rozšířením členské základny, nejenom ve směru ke komunálním volbám. Celé nové předsednictvo chce vytvořit kompaktní tým, založený nejen na členech, ale také v rámci jednotlivých expertních týmů vytvořit tým odborníků, kteří budou pomáhat s tvořením programu a sebeprezentací strany ve městě.

„Novému předsednictvu přeji hodně štěstí a věřím, že se Pirátům podaří v Přerově růst i nadále, výsledek v krajských volbách tomu totiž nasvědčuje. Jsem rád, že nás lidé vnímají a oceňují naši práci, která probíhá i mimo volební kampaň,“ ukončil emeritní předseda a krajský zastupitel Jaromír Horký.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....