Místní sdružení Olomouc zahajuje svou činnost

14. května 2014
Místní sdružení Olomouc zahajuje svou činnost

Od prosince 2013 založili Piráti v Olomouckém kraji již tři místní sdružení: Prostějovské, Přerovské a Pirátskou Tvrz (Majetín, Grygov, Brodek u Přerova, Krčmaň, Kokory, Rokytnice, Císařov a Citov). Vznik samostaného místního sdružení v hanácké metropoli byl tedy na snadě.

"O vzniku místního sdružení v Olomouci jsme v rámci kraje diskutovali poměrně dlouho a mezitím jsme v metropoli úspěšně rozšiřovali členskou základnu," říká předseda olomouckého sdružení, Jakub Nepejchal.

Nové místní sdružení Pirátské strany se nám po splnění všech náležitostí podařilo založit 11.května 2014 a jsme tak plně připraveni se aktivně zaměřit na konkrétní události v našem městě. Jak je u Pirátů dobrým zvykem, budeme hájit zájmy občanů a dohlížet na transparentní postupy při rozhododování na olomoucké radnici.

"Naším hlavním cílem je, aby byla Olomouc jako obec více otevřená svým občanům. Budeme také usilovat o to, aby měla Olomouc transparentní účet," dodává Jakub Nepejchal.

Naším cílem je ale také větší zapojení vás občanů Olomouce do dění v našem městě. Věříme, že se díky naší aktivitě, ale i díky dlohodobé podpoře mnoha dobrovolníků, bude naše členská základna i nadále rozrůstat. Tímto bychom rádi pozvali všechny naše příznivce na další schůzi, která se brzy uskuteční v olomouckém baru Renomé. Vítáni jsou také všichni, kteří mají zájem se dozvědět více o činnosti nového místního sdružení, nebo Pirátské strany jako celku, ochotně zodpovíme vaše dotazy a přiblížíme vám náš program.

Informace o činnosti České pirátské strany naleznete také na webových stránkách nebo na Facebooku * Pirátská strana Web Facebook<br /> * Piráti Olomouckého kraje Web Facebook * Piráti v Olomouci Web Facebook

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Naše Litovelsko upozornilo na rekonstrukci komunikace v Myslechovicích, případ navazující na kauzu Autostráda šetří NCOZ

Naše Litovelsko upozornilo na rekonstrukci komunikace v Myslechovicích, případ navazující na kauzu Autostráda šetří NCOZ

Litovel 30.4.2024 - Při rekonstrukci krajské komunikace a chodníku na silnici III/3732 Hanovice - Myslechovice došlo k navýšení původní výšky povrchu. Už v průběhu rekonstrukce si na podivné praktiky stěžovali místní, byli však ujištěni, že je vše v pořádku. Krátce po rekonstrukci se však některé části stavby začaly propadat. Projekt vyvolal podezření z hospodářské trestné činnosti, a tak místní zastupitel Aleš Hubáček podal podnět k prověření případu NCOZ.

Piráti jdou do krajských voleb s podporou ProOlomouc, Společně pro Přerov, Naše Litovelsko a regionálních osobností

Piráti jdou do krajských voleb s podporou ProOlomouc, Společně pro Přerov, Naše Litovelsko a regionálních osobností

Olomouc, 18.4.2024 - Česká pirátská strana půjde do podzimních krajských voleb v koalici s hnutím ProOlomouc, Společně pro Přerov a Naše Litovelsko. Oznámili to na čtvrteční tiskové konferenci v Olomouci. Společným cílem je boj proti korupci, transparentnost a poskytování kvalitních krajských služeb občanům.

Hledáme stážisty pro senátní a krajské volby v Olomouckém kraji

Hledáme stážisty pro senátní a krajské volby v Olomouckém kraji

Nabízíme nestereotypní stáž v politickém marketingu pro Českou Pirátskou stranu v Olomouckém kraji. Hledáme nadšence, kteří jsou kreativní, mají zájem o PR a sociální sítě a jsou ochotni se učit novým věcem. Nabízíme praxi v dynamickém politickém prostředí, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova. Stáž je neplacená, s flexibilní dobou trvání. Pokud chceš získat zkušenosti v politickém marketingu, pošli nám své CV a motivační dopis.