Dění ve městě Přerov a komunikace města s občany

18. září 2018
Dění ve městě Přerov a komunikace města s občany

V Přerově se koná mnoho kulturních akcí pořádaných ať už městem nebo soukromými provozovateli. Zjistit rychle, jednoduše a přehledně, kam zajít, už ale tak snadné není.

Chceme zřídit webovou stránku kultura.prerov.eu, kde člověk bude mít možnost zjistit, kam může v Přerově zajít. Na stránce nebudou pouze akce pořádané městem, ale i ostatní kulturní a sportovní akce v našem městě. Přerov není rozhodně mrtvým městem a má co nabídnout, jen občan musí vědět, kam a kdy zajít. To díky přehlednému kulturnímu webu nebude problém.

Zlepšení vztahu a pocitu sounáležitosti mezi městem a občanem to není jenom například participativní rozpočet, o který také budeme usilovat, ale zejména komunikace s občany. V dnešní době jsou nasnadě sociální sítě, jakožto nejrychlejší způsob sdělení informací občanům, a proto zavedeme městský Facebook a Instagram!

V České republice používá Facebook přes 5,2 milionu uživatelů! Je tedy nasnadě, aby i Přerov měl svůj Facebook a oblíbenou sociální síť posledních let – Instagram. Město bude mít možnost být s občany v přímém kontaktu, bude zde zveřejňovat své tiskové zprávy, upozornění občanům, výše zmiňované kulturní události a jiné. Po založení městského Facebooku bude město mnohem lépe propagovat své aplikace, jako je například Portál občana anebo aplikace ProblemReport, která umožňuje rychlým způsobem nahlásit úřadu problém nebo závadu ve veřejném prostoru a tím přispět ke zlepšení prostředí ve městě.

Dnes je na Facebooku a Instagramu téměř každý denně, proto věříme, že tyto sociální sítě zlepší informovanost občanů. Samozřejmostí je ale i vůle informovat se a komunikovat ze strany občanů.

Náš celý program naleznete na webových stránkách: http://www.spolecneproprerov.cz/?p=1897.

Tvořme Přerov společně!

Na sociálních sítích najdete i nás!

Na Facebooku jsme aktivní již od roku 2010 a na Instagramu od letošního roku. Zveřejňujeme zde každodenní informace o našem programu, fotky Přerova, ale i různá videa z naší kampaně. Sledujte nás! FB – Společně pro Přerov a Piráti, IG – Společně pro Přerov a Piráti.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Piráti jdou do krajských voleb s podporou ProOlomouc, Společně pro Přerov, Naše Litovelsko a regionálních osobností

Piráti jdou do krajských voleb s podporou ProOlomouc, Společně pro Přerov, Naše Litovelsko a regionálních osobností

Olomouc, 18.4.2024 - Česká pirátská strana půjde do podzimních krajských voleb v koalici s hnutím ProOlomouc, Společně pro Přerov a Naše Litovelsko. Oznámili to na čtvrteční tiskové konferenci v Olomouci. Společným cílem je boj proti korupci, transparentnost a poskytování kvalitních krajských služeb občanům.

Hledáme stážisty pro senátní a krajské volby v Olomouckém kraji

Hledáme stážisty pro senátní a krajské volby v Olomouckém kraji

Nabízíme nestereotypní stáž v politickém marketingu pro Českou Pirátskou stranu v Olomouckém kraji. Hledáme nadšence, kteří jsou kreativní, mají zájem o PR a sociální sítě a jsou ochotni se učit novým věcem. Nabízíme praxi v dynamickém politickém prostředí, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova. Stáž je neplacená, s flexibilní dobou trvání. Pokud chceš získat zkušenosti v politickém marketingu, pošli nám své CV a motivační dopis.

Zemědělce je třeba vyslechnout

Zemědělce je třeba vyslechnout

Olomouc, 23. 2. 2024 - Českem rezonuje protest zemědělců, který v pondělí odstartovaly traktory v Praze. Mnozí zemědělci i zemědělské organizace na začátku týdne mluvili o tom, že jim byla demonstrace ukradena různými pseudo-vlasteneckými proudy a velká část z nich se tak od protestu distancovala. Včera (22. 2.) to však bylo jiné. Čtvrteční akci zaštítila Agrární komora, a tak se dá mluvit o skutečném zemědělském protestu s reálnými důvody i požadavky.