Prostějovští Piráti se zúčastní projektu Změna pro Prostějov

27. 02. 2014
Tagy
Prostějovští Piráti se zúčastní projektu Změna pro Prostějov
Prostějovští Piráti se zúčastní projektu Změna pro Prostějov

27.února 2014 proběhla v Prostějově schůzka Pirátů, Strany zelených a řady osobností Prostějovska, z nichž mnozí působí i ve spolku Prostějov, který se dlouhodobě angažuje v kauze kolem Prostějovského KasCentra. Schůzku organizoval Ing. Jan Navrátil, předseda prostějovských Zelených a zúčastnili se jí také zástupci ANO, TOP09 a KDU-ČSL. Cílem bylo otevřít dialog o budoucnosti města Prostějova.

Zástupci Zelených, Pirátů a nezávislí kandidáti se dohodli na založení projektu Změna pro Prostějov, který se bude ucházet o hlasy voličů v podzimních volbách. Programové průsečíky jsou především transparence a otevřenost místní samosprávy k občanům. Změna pro Prostějov si klade ambice výrazně zasáhnout do volebního výsledku a podílet se na utváření budoucí koalice na Prostějovském magistrátu. Projekt je otevřený všem podobně smýšlejícím aktivním občanům, kteří mají zájem o budoucnost Prostějova. V následujících týdnech bude probíhat řada setkání, při nichž bude utvářen společný program, strategie pro kampaň a komunikaci s občany apod.

Změna pro Prostějov je společným projektem racionálně uvažujících zodpovědných občanů, kteří nechtějí čekat, až se vlády v Prostějově ujmou místní kmotři a otočí směřování Prostějova do míst, odkud se jiná města dostávají jen velmi obtížně. Změna pro Prostějov chce moderní, krásné a zdravé město, kde občané mohou spokojeně žít, pracovat, podnikat a vychovávat děti.

Předem děkujeme za Vaši podporu.

Sdílení je aktem lásky
Kam dále?
Navrhni úpravu