Zářijové Pirátské listy jsou tu!

08. 09. 2018
Zářijové Pirátské listy jsou tu!

Olomouc, 8. 9. 2018 – Zářijové předvolební Pirátské listy jsou tu! Tištěná verze bude distribuována během září ve všech městech a obcích Olomouckého kraje, kde Piráti kandidují. A co zajímavého se v nich dočtete? O tom je dnešní článek.

V Olomouci Piráti kandidují v koalici s hnutím Starostové a nezávislí pod heslem „Čistě a odvážně“. V sérii článků představují svoji vizi, jak udělat Olomouc atraktivním městem pro 21. století. Průhledná radnice, digitalizace a elektronizace města, Olomouc jako centrum visegrádské čtyřky, participativní rozpočet a péče o starší spoluobčany. To vše jsou témata, o kterých si můžete přečíst poutavé články.

Piráti z Přerova přinášejí články o bikesharingu, účasti na akci Ukliďme Česko a o zeleni a údržbě města. Rozhodně nevynechejte článek o tom, jak správně volit v komunálních volbách.

Pirátské listy pokračují články z Prostějova, kde referují o poměrech na prostějovské radnici, představují, co je to Chytré město, a zamýšlejí se nad investicemi do městské infrastruktury. Další články představují komunální kandidáty v Hranicích a v Šumperku.

Nezapomněli jsme ani na naše vesnice. Můžete si přečíst články o nezávislé kandidátce s podporou Pirátů v Budětsku, rozhovor s lídrem kandidátky v Brodku u Přerova, článek o tom, jak zlepšit život v Majetíně, a nakonec článek o podpoře hudebních festivalů.

To vše a ještě něco více se můžete dočíst v nových Pirátských listech. Pokud se Vám nebude chtít čekat, až se objeví ve Vaší schránce, tak si je můžete stáhnout už dnes ve formátu PDF zde.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....