Program pirátského centra Picolo na červen 2020

03. 06. 2020
Program pirátského centra Picolo na červen 2020

Přinášíme pravidelný přehled akcí konaných v pirátském centru Picolo v Olomouci, na ulici 8. května 5, v měsíci červnu 2020.

 • Čeština pro všechny
  Mgr. Viktor Tichák
  Pondělí 15. června 2020 od 18:00 hodin
  Těšte se na opakování českého jazyka ze základní školy, ale i prezentaci nejčastějších gramatických a pravopisných chyb českých novinářů a politiků. Kde se píše měkké i, kde ypsilon a k čemu nám to vlastně je? Na co si dát pozor? Co je to vlastně pravopis, co je to gramatika a proč to tu máme? Kultivovat svou mateřštinu pomůže (česky mluvícím) členům i nečlenům bohemista a krajský předseda Viktor Tichák.

 • Jak ovlivňuje zdraví kouření, “hulení” a vapování?
  MUDr. Martin Morong
  Pondělí 22. června 2020 od 18:00 hodin
  Na přednášce vedené formou besedy se dozvíte, jak souvisí kouření s infarktem, rakovinou a dalšími chorobami. Srovnáme si zdravotní rizika a bezpečnost vapingu a e-cigaret. Dále se budeme věnovat kouření marihuany - lidově řečno hulení - a jejího vlivu na psychické a fyzické zdraví.

Důležité! Z důvodu dodržení hygienických předpisů je nutné se předem registrovat na našich FB stránkách.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....