Pirátská Tvrz a další spolky a sdružení pořádají jarní akci v Brodku u Přerova

01. 03. 2022
Pirátská Tvrz a další spolky a sdružení pořádají jarní akci v Brodku u Přerova

Pod záštitou Sportovně-kulturní komise v městysi Brodek u Přerova, jíž jsou členové naše zastupitelka v Brodku Pavlína Procházková a předseda MS Pirátská Tvrz Radek Vojtek, se uskuteční akce Vítání jara aktivním způsobem. Účastníci této akce zapojí své smysly, prokáží své dovednosti, bystrou mysl a tělesnou kondici. Akce vznikla jako spolupráce napříč všemi spolky a sdruženími v Brodku u Přerova a Lukové.

„Akce Vítání jara aktivním způsobem proběhne v neděli 6. března 2022 od 13 hodin. Start a cíl akce je v areálu střediska skautu. Aktivní procházkou se projde 10 stanovišť rozmístěných různě po celém městysi. Na každém stanovišti bude připraveno k plnění rozličné množství činností a úkolů. Jedno ze stanovišť bude mít i Pirátská Tvrz. Na něm účastníci akce prověří své vědomosti a dovednosti o historii a současnosti Brodku u Přerova a Lukové. Věřím, že si zajisté také oživí nebo se dozví mnohé nové zajímavosti o Brodku a okolí,“ říká spolupořadatel této akce Radek Vojtek.

FB událost - Vítání jara aktivním způsobem 2022

Jarní akce v Brodku

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....