Kytary in Majetín

07. 08. 2013
Kytary in Majetín

Všichni fanoušci kytarové hudby a krátkých alternativních filmů se i letos mohou těšit na každoroční porci svobodné kultury. Poslední sobotu v srpnu, tedy 31. 8. 2013, se bude konat již šestý ročník multižánrového mini-festivalu KYTARY IN MAJETIN - PIRATE PARTY v areálu koupaliště v Majetíně. Od rána budou v areálu probíhat sportovní turnaje (plážový volejbal, nohejbal, petangue), odpoledne proběhne výjezdní zasedání KS Olk, v 17:00 h startuje akce a v 19:00 hraje první kapela.

Loni byla celá akce v “psycho stylu” završená soutěží o nejlepší “psycho tanec”. Letos je celá akce ve stylu pirátském (spousta rumu, kostýmy, česká pirátská strana) a soutěže o “psycho tanec” se rovněž dočkáme. Téma není náhodné, festival navazuje na úspěšnou šňůru festivalů VyOsení, které organizuje česká pirátská strana po celé republice jako protest proti šikaně a výpalnému OSA. Tedy i náš festival se letos zaručuje, že na této veřejné produkci bude hrát pouze svobodná hudba a svobodné filmy. A na co se můžete těšit?

KOWALL COMPANY (pop-rock) - písničkář z Brodku si tentokrát sehnal posily
KRÁKORAJÍCÍ PAŘEZ (punk) - nic, než punk!
HUMAN PUPPET (hc-screamo) - vynikající hardcorová partička z Olomouce.
SESSION reviva (punk-rock) - domácí kapela opět chystá překvapení.
DEMENTED RETARDED (grind) - to nejtvrdší a nejrychlejší, co jsme sehnali…
TROJKY VIDLE (filmy) - krátké filmy, které málokdo pochopí, ale všichni se smějí.

  • soutěž v psycho tanci a o nejlepší pirátský kostým (super ceny)
  • pirátské informace o svobodné hudbě (přednáška - Česká pirátská strana)
  • pirátské pití v akci (kapitán s kolou vs. rum s kofolou)
  • pirátské občerstvení (asi makrely nebo uzená žebra)
  • večerem provází Martin Šmída (herec, moderátor, muzikant a místopředseda KS Piráti Olk

… to zas bude večírek…

Piráti (aspoň páska přes oko či jiný důkaz pirátství), návštěvníci znající “heslo” a návštěvníci zaregistrovaní na facebookové události (KYTARY IN MAJETIN - pirate party 2013) jako “zúčastním se” mají vstupné za 40,- Kč. Ostatní civil a kontrolóři OSA pak za 80,-. Takže být pirátem se vyplatí.

Více informací na https://www.facebook.com/PiratskaTvrz

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Letní report z Pirátské Tvrze
15.07.2022

Letní report z Pirátské Tvrze

Vážení čtenáři našich pravidelných reportů, s příchodem léta a letních dnů se tak nějak přirozeně uvolňuje i příjemná letní atmosféra a dostavuje se také široký výběr pestrosti různých kulturních či sportovních akcí pod širým nebem....